Strona główna Aktualności Konkursy Szczęśliwa 13 Archiwum O Patronie Z Kroniki Pracownicy Rada Rodziców Oferta Szkoły Organizacje Nasi Absolwenci Innowacje i projekty Zielona Szkoła

BIP

Napisz do nas

Kadra Pedagogiczna | Pracownicy administracji

Kadra Pedagogiczna


DYREKTOR SZKOŁY

Małgorzata FILIPIAK - nauczyciel historii

 


WICEDYREKTOR

Magdalena RDZANEK - nauczyciel języka polskiego

 

   


NAUCZYCIELE:

Nauczyciel Przedmiot
Filipiak Małgorzata Historia
Rdzanek Magdalena Język polski
Bartel Małgorzata Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Bernat Beata Informatyka, Technika
Bisińska Irmina Język polski, Historia
Brzuzy Małgorzata Nauczyciel bibliotekarz
Chrzanowska Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
Ciesielska Małgorzata Wychowawca świetlicy
Czub Renata Pedagog szkolny
Czyż Adriana Psycholog
Gaworska Joanna Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Gąsior Marzena Wychowanie fizyczne, Wychowanie do życia w rodzinie,
Nauczyciel bibliotekarz
Gniewek Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
Gomuła Elżbieta Język angielski
Gozdek Irena Wychowanie fizyczne
Gregorczyk Robert Wychowanie fizyczne
Grzegorczyk Tomasz Matematyka, Rewalidacja
Heba Bożena Edukacja wczesnoszkolna
Jamrozik Paweł Historia, Wiedza o społeczeństwie
Karpeta Beata Edukacja dla bezpieczeństwa
Kierzkowska Małgorzata Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Kiliańska Ewelina Matematyka
Klas Jolanta Wychowanie przedszkolne
Kołodziejczyk Izabella Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Kozera Małgorzata Wychowawca świetlicy
Kozicka Olga Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Kundys Anna Edukacja wczesnoszkolna
Makuch Wiesława Religia
Moczyńska Anna Edukacja wczesnoszkolna
Musiał-Jastrzębska Anita Chemia
ks. Orłowski Tomasz Religia
Pawelczyk Katarzyna Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Pawelec Karolina Język polski, Rewalidacja
Piotrowska Julita Technika, Informatyka, Plastyka
Popiel Jadwiga Język polski
Rejmer Edyta Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Różański Dariusz Wychowanie fizyczne
Rudny Anna Informatyka, Geografia, Edukacja informatyczna, Chemia
Sadowska Marta Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Sieradz-Gnatowska Edyta Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej, Rewalidacja
Sobol Adelajda Język angielski
Stefanowska Sylwia Język niemiecki
Strzałkowska Tamara Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Sulich-Parzonko Magdalena Logopeda
Szewczyk Anna Pedagog, Doradztwo zawodowe
Śledź Marta Rewalidacja
Świgoń Bożena Religia, Rewalidacja
Świgoń-Kawińska Paulina Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Towarek Katarzyna Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Wachowicz Stanisława Język angielski
Warowna Joanna Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Wiszniewska Agnieszka Matematyka
Wojciechowska Grażyna Edukacja wczesnoszkolna
Zając-Brodecka Katarzyna Język angielski
Zawadka Ewa Biologia, Przyroda
Zbiciak Monika Nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej
Ziomek Katarzyna Muzyka,Przyroda, Doradca metodyczny
Zych Barbara Wychowawca świetlicy


Pracownicy Administracji i Obsługi

Pracownik Stanowisko
Rusek Anna Główny księgowy
Mizera Elżbieta Specjalista do spraw płac
Wójcicka Sylwia Sekretarz szkoły
Mazur Lidia Intendent
Leszczyński Piotr Inspektor BHP
Kuciarska Józefa Kucharka
Kosowska Monika Pomoc kucharki
Derwisz Małgorzata Sprzątaczka
Misztal Beata Sprzątaczka
Molenda Katarzyna Sprzątaczka
Molik Hanna Woźna
Szczepańska Izabela Woźna
Zając Krystyna Szatniarka
Kozera Grzegorz Dozorca
Wiaderek Stanisław Dozorca
Wolszczak Henryk Konserwator, dozorca